תוכנית הבוקר פרק 9 לצפייה ישירה

תוכנית הבוקר פרק 9 לצפייה ישירה

הסדרה עוסקת במתרחש מאחורי הקלעים של הפקת תוכנית בוקר, לאחר שהמגיש הראשי שלה פוטר מסיבות שאינן ידועות. זו סדרת הדגל של שירות הסטרימינג החדש של חברת אפל, והושקעו בכל פרק כ-15 מיליון דולר! בכיכוב ג’ניפר אניסטון, ריס וית’רספון, סטיב קארל ועוד.

תוכנית הבוקר (באנגלית: The Morning Show) היא סדרת רשת אמריקאית מסוגת הדרמה הקומית. בסדרה מככבים ג’ניפר אניסטון, ריס וית’רספון, סטיב קארל, גוגו אמבתה-רו, בילי קרודופ, נסטור קרבונל ומארק דופלאס. הסדרה עלתה לשירות הסטרימינג אפל TV פלוס ב־1 בנובמבר 2019. עם הזמן הפכה הסדרה הפכה להיות “סדרת הדגל” של הסטרימינג והובילה את קמפיין יציאתו. עונתה השנייה של הסדרה מתעתדת לעלות לשירות הסטרימינג ב-17 בספטמבר 2021.

תוכנית הבוקר פרק 9

אלכס לוי מגישה את “תוכנית הבוקר”, תוכנית חדשות פופולרית שמניבה אחוזי רייטינג גבוהים ושינתה את פני הטלוויזיה האמריקאית לנצח.

לאחר ששותפה להגשה, מיטש קסלר, מפוטר מהתוכנית לאחר 15 שנה עקב הסתבכות בפרשת התנהגות מינית בלתי הולמת, מפיק התוכנית קורי אליסון אומר כי דרושים מגישים חדשים לתוכנית וכי תם זמנה של אלכס. אלכס נאבקת לשמור על תפקידה ומתחרה עם ברדלי ג’קסון, עיתונאית שאפתנית שמנסה לתפוס את מקומה.

תוכנית הבוקר 2021 פרק 9

ב-8 בנובמבר 2017 פורסם כי אפל הזמינה סדרה המורכבת משתי עונות בנות עשרה פרקים. כאשר ג’ניפר אניסטון (Echo Flims) וריס ווית’רספון (Hello Sunshine) מככבות ומפיקות בפועל ג’יי קרסון כ-showrunner ומייקל אלנברג  כמפיק. באפריל 2018 הוכרז כי קרסון עזב את ההפקה על רקע מחלוקות יצירתיות (שינוי נרטיב הסדרה מהתככים הפולטים בעולם תוכניות הבוקר באמריקה להתמודדת עולם המדיה בסוגיית ההטרדות המיניות[3] והוחלף על ידי קרי אירן. לאחר ההחלפה התסריט נכתב מחדש במשך שבועיים לפני הצילומים[4]. ביולי 2018 דווח כי מימי לדר תשמש כבמאית ומפיקת הסדרה. באוקטובר 2018 פורסם כי קריסטיאן האן ולורן לוי מויסטטר ישמשו כמפיקים נוספים. הפקת העונה השנייה התחילה עם שחרור העונה הראשונה בנובמבר 2019.

(ביקר 26 פעמים, 1 ביקורים היום)