שכיר החרב האחרון 2021 לצפייה ישירה

שכיר החרב האחרון 2021 לצפייה ישירה

“שכיר החרב האחרון”
שנה – 2021
איכות – WEBRip 720p.
דירוג: IMDb לסרט – 5.4.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אקשן, קומדיה.
תקציר👇
סוכן חשאי אגדי שהפך לשכיר חרב יוצא ממקום המסתור שלו כדי להציל את בנו שמעולם לא פגש, ומגלה שדבר לא הכין אותו למשימה הקשה בחייו – אבהות, הסרט בצרפתית.

“שכירת החרב האחרונה” הוא סרט קומדיה אקשן צרפתי משנת 2021 בבימויו של דיוויד צ’ארון עם תסריט של צ’רון ואיסמאל סאבאן. בסרט מככבים ז’אן קלוד ואן דאם בתפקיד הראשי, יחד עם שחקנים תומכים הכוללים את אלבן איבנוב, אסה סילה וסמיר דקאזאזה. הוא שוחרר ב- Netflix ב -30 ביולי 2021.

שכיר החרב האחרון 2021 ישירה

סוכן שירות מסתורי לשעבר חייב לחזור בדחיפות לצרפת כאשר בנו המנוכר מואשם בכזב בסחר בנשק וסמים על ידי הממשלה, לאחר טעות של ביורוקרט להוט מדי ופעולת מאפיה.

באתר צובר הביקורות Rotten Tomatoes, המסווג ביקורות רק כחיוביות או שליליות, 50% מתוך 16 ביקורות הן חיוביות, עם דירוג ממוצע של 5.30/10. [5] על פי אגרגר הביקורת Metacritic, שדגמה 8 ביקורות וחישבה ממוצע משוקלל של 48 מתוך 100, קיבל השכיר האחרון “ביקורות מעורבות או ממוצעות”.

כוכב האקשן הבלגי ז’אן קלוד ואן דאם בו זמנית הוא ואינו האיש המוביל שאתם חושבים שהוא בקומדיית האקשן הצרפתית “שכיר החייל האחרון”. ואן דאם מגלם את ריצ’רד “הערפל” ברומאר, חייל הון מיתולוגי שחייב להגן ולפטור את בנו הביולוגי המנוכר ארצ’יבלד (סמיר דקאזאזה), שבאמצעות שורה של סיבוכים סמים, התבלבל לגבי סימון (נסים לייס), סוחר נשק בעל “צלקת”.

שכיר החרב האחרון 2021

כריצ’רד, ואן דאם קורץ מהתדמית המעוצבת שלו ככוח טבע קריקטורי, כמו כשהוא מהנהן באישור לפוסטר של רכב “ואו דאם” הזעיר אך האיקוני “Bloodsport”. יש כמה בדיחות על המומחיות האגדית של ריצ’רד גם כאיש פעולה וגם כגברת רוצח (“הוא עצם את אשתי”).

יש גם כמה רגעים רכים ונדירים שבהם ואן דאם מאכזב את משמרתו הרגשית מספיק זמן כדי להתלוצץ על כמה שהוא לא נוח לשחק נגד טיפוס. ואן דאם אף פעם לא באמת מנסה לברוח מעצמו הקודם, אבל זה די מלבב לראות אותו, כאבא ריצ’רד הנבוך, מנסה להיות אדם טוב יותר.

ב”שכיר החרב האחרון “, ריצ’רד חוזר לצרפת רק לאחר שנודע לו שמשרד החוץ הצרפתי טעה בארצ’יבלד – שבזכות המשא ומתן המיומן של אביו חי בשם מניח, ובעל חסינות דיפלומטית – לסימיון, סוחר נשק קמאי מהמדינה הבדיונית טארגיסטן. ריצ’רד הוא היחיד שיכול להגן על ארצ’יבלד מספיק זמן כדי לא רק לתפוס את סימיון, אלא גם למשוך את הפקידים הצרפתים שהגנו על סימיון ממעצר. נוצרת קומדיה מפוקפקת של זהות מוטעית.

(ביקר 139 פעמים, 1 ביקורים היום)