שטח קרב 2021 לצפייה ישירה

שטח קרב 2021 לצפייה ישירה

“שטח קרב” – 2021

איכות: 1080p WEB-DL. 😍
דירוג IMDb לסרט: 7.9 ⭐️
ז’אנר: #אקשן #הרפתקאה #פנטזיה #מדע_בדיוני

📝 תקציר:
בעתיד הקרוב, טייס מל”ט שנשלח לאזור מלחמה נאלץ לשתף פעולה עם קצין אנדרואיד סודי ביותר כדי לעצור מתקפה גרעינית.

שטח קרב (באנגלית: Outside the Wire; מילולית: “מחוץ לתיל”) הוא סרט מדע בדיוני אמריקאי משנת 2021 בבימויו של מיקאל הופסטרום ומככבים בו אנתוני מאקי (המשמש גם כמפיק) כקצין אנדרואיד שעובד עם טייס מזל”טים (דמסון אידריס) כדי למנוע אסון בקנה מידה עולמי. אמילי ביצ’ם, מייקל קלי ופילו אסבאק משתתפים גם הם.

הסרט שוחרר על ידי נטפליקס ב-15 בינואר 2021. צוות של נחתים אמריקאים שוקל מארב באזור מפורז באוקראינה בשנת 2036. כאשר הם מבקשים תמיכה אווירית, טייס ראשון שהוא טייס מזל”ט אינו מציית לפקודה ישירה ופותח באש על משגר טילים הסמוך לנחתים. שני נחתים נהרגים במהלך הירי, אך 38 ניצלים. כעונש, טייס המזל”ט נשלח לתפקיד חדש באוקראינה. כאן הוא פוגש קפטן שהוא רובוט מתקדם ונסיוני מתוצרת חברת ביוטק שנראה כמו בן אנוש, אך הוא למעשה חייל-על מתקדם.

שטח קרב 2021 ישירה

שנת 2036, התערבות צבאית של שכירי חרב רוסים מובילה את ארצות הברית לפרוסכוחות שמירת שלום. במהלך מבצע, צוות של נחתים אמריקאים ו”גומפס “(חיילים רובוטים) מוצא עצמו תחת מארב. בשל אי ציות לפקודה ישירה, טייס המזל”טים סגן הארפ משגר טיל הלפייר נגד משגר אויב חשוד והורג שניים מהנחתים אך הציל את 38 הנותרים. כעונש, אף שמעולם לא שירת באופן אישי באזור סכסוך, הוא נשלח למחנה נתנאל, בסיס הפעילות האמריקני באוקראינה שם הוא מוקצה תחת קפטן ליאו, המגלה כי הוא בסתר חייל-על אנדרואיד מתקדם וניסיוני ביותר שמתחזה לקצין צבאי אנושי תמהוני.

הארפ וליאו יוצאים למשימה למנוע ממחבל פרו-רוסי בשם ויקטור קובאל להשיג שליטה ברשת ממגורות טילים גרעיניים מתקופת המלחמה הקרה, בחסות מסירת חיסונים למחנה פליטים. בדרך, השיירה שלהם מגיבה להתקפה שדווחה על משאית סיוע ידידותית, מה שמביא לעימות בין הנחתים לבין תושבים מקומיים חמושים.

לאחר שגומפ מקומי שזרק אבן לעבר גומפ אחר, קפטן ליאו מצליח לנהל משא ומתן לפתרון שליו בעימות בכך שהוא מעניק לתושבים המקומיים את תכולת משאית הסיוע. עם זאת, מורדים פרו-רוסים מטילים מארבים על מקומיים, מה שמוביל לקרב קטלני, מה שמאלץ את ליאו והארפ להתקדם ברגל למחנה הפליטים, בעוד הנחתים האמריקניים נשארים מאחור כדי להתעמת עם המורדים.

שטח קרב 2021

לאחר שהגיעו למתחם הפליטים, נורה לעבר ליאו והארפ צרור יריות מיידי מורד באמצעות רובה צלפים שהורג כמה אזרחים, אך מפספס אותם. הארפ מתבונן בעוד ליאו מענה את המורד לצורך קבלת מידע, לפני שהוא משאיר אותו להיהרג על ידי ההמון שנאסף במקום, מה שמפריע להארפ ליאו והארפ פוגשים את אשת הקשר שלהם סופיה, מנהיגת התנגדות, בבית יתומים. היא אומרת כי מתקפות המזל”ט האמריקאים אחראיות למותם של רבים מהורי היתומים, מה שמטריד אותו עוד יותר. סופיה מובילה אותם לסוחר נשק שיודע את המיקום של בנק קמרוני המכיל קודי שיגור גרעיני שקובאל מחפש.

הארפ וליאו נוסעים לבנק, שם הם פוגשים את כוחותיו של קובאל הכוללים כמה גאמפס מתוצרת רוסית. בעוד שהארפ צובר אומץ לעזור בחילוץ אזרחים שנקלעו תחת אש צולבת בין הגומפס הרוסיים לחוליית גומפס אמריקאית, ליאו מאחזר את הקודים אך קובאל אינו נמצא בשום מקום. מתקפת מזל”טים שהזמין הארפ הורסת את הבנק ומספר בניינים מסביב, מה שמוביל את הפיקוד הצבאי להאמין שגם קובאל וגם ליאו מתים.

שטח קרב לצפייה ישירה

הארפ מתאחד עם ליאו שאומר לו שיש לו תוכניות משלו לקודים, ושהוא עשה מניפולציה על הארפ כדי לעזור לו לברוח מעיני הפיקוד הצבאי. הוא דופק את הארפ ומשאיר אותו בצד הדרך שם הוא נאסף על ידי אנשיה של סופיה. ליאו נפגש עם קובאל כדי לתת לו את הקודים, אך בסופו של דבר הורג אותו לאחר שקובאל מסרב לתת לליאו גישה למחסני הטילים הגרעיניים שבשליטתו. הארפ מודיע לסופיה ומפקדו על מעשיו של ליאו,

והם מבינים שליאו מתכנן לשגר את הטילים הגרעיניים לעבר ארצות הברית, כדי למנוע מהמדינה להילחם במלחמות הרסניות אחרות בעתיד. הארפ מתנדב לחדור למחסן ומגלה שליאו השתלט עליו. הוא משבית את ליאו אך לא לפני שליאו יוזם שיגור טיל. הארפ בורח בדיוק כשהמחסן נהרס מפגיעת מזל”ט לפני שהטיל יכול לשגר. הוא חוזר למחנה נתנאל וזוכה לשבחים ממפקדו.

 

(ביקר 274 פעמים, 5 ביקורים היום)