קייט 2021 לצפייה ישירה

קייט 2021 לצפייה ישירה

“קייט”
שנה – 2021
איכות – WEBRip 1080p.
דירוג: IMDb לסרט – 6.4.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אקשן, פשע, הרפתקאה.
תקציר👇
מתנקשת חסרת רחמים מגלה שהורעלה במהלך משימת חיסול אחרונה בטוקיו. עכשיו יש לה 24 שעות לגלות מי רצה במותה – ולהוציא לפועל את נקמתה.

קייט הוא סרט מותחן אקשן אמריקאי משנת 2021 בבימויו של סדריק ניקולה-טרויאן ונכתב על ידי אומיר עלם. בסרט מככבים מרי אליזבת ווינסטד, מיקו מרטינו, וודי הארלסון, מישיאל הויסמן וטדנובו אסאנו. הוא מדבר על קייט, מתנקש (ווינסטד), שהמורה והמטפל שלו ואריק (הארלסון) מורה לה להרוג בוס סינדיקט פשע יפני. במהלך משימתה האחרונה של קייט, היא מגלה כי היא הורעלה ונותרו לה רק 24 שעות לחיות, ולכן היא מנצלת את שעותיה האחרונות כדי לנקום ולגלות מי קבע אותה.

קייט 2021 לצפייה

קייט היא מתנקשת שמשתמשת בכישוריה כצלף כדי להרוג מטרות שנבחרו על ידי המורה והמטפל הנאמן שלה, ואריק. לאחר שנשארה יתומה כילדה, וריק גידל אותה, שיחק הן בתפקיד דמות אב והן העניק לה הכשרה מקיפה בנשק ולחימה.

כשהסרט נפתח, קייט נמצאת באוסקה במטרה להרוג חבר בארגון פשע, כשהיא מכינה את עצמה עם הרובה שלה בתנוחת השמירה. חבר הסינדיקט יוצא ממכוניתו ומציג כמטרה, אך מתנגד לצילום מכיוון שילד ליווה אותו במפתיע. בסופו של דבר היא יורה במטרה בהתעקשותו של ואריק. אף שהמטלה של קייט היא הצלחה, הפרה זו של האתיקה שלה ושל ההסכם שהיה לה עם וואריק כי הם לא יהרגו מטרות בנוכחות ילדים מותירה אותה בסערת רגשות. היא אומרת לאריק שהיא תעשה משימת אחרונה אחת לפני שתפרוש מעבודתה עבורו כמתנקש.

לפני המשימה האחרונה, קייט פוגשת זר כריזמטי בבר המלון שלה. הזוג חולק בקבוק יין ומקיים יחסי מין בחדרה. מאוחר יותר, כשהיא בעמדה למשימת הצליפה הבאה שלה, היא מתחילה לקבל תסמינים של סחרחורת שגורמים לה להחמיץ את הזריקה. קייט מבינה שהזר במלון הרעיל אותה, ואומרים לה הרופאים שיש לה הרעלת קרינה חריפה ורק עשרים וארבע שעות לחיות. היא גונבת תרופות מעוררות להזרקה ויוצאת לנקום במי שעומד מאחורי ההרעלה.

קייט 2021

כשקייט מתחילה למצוא תשובות, היא מתחילה במעקב אחר הזר מהמפגש במלון. מתברר שהוא היה חייל במשחק גדול יותר, שנאלץ לבצע את ההרעלה על ידי בוס פשע מקומי. כשקייט הולכת למפגשי סינדיקט שונים כדי לאיים על חברי כנופיות ולקבל תשובות נוספות, היא חייבת להילחם באנשי חמושים בכבדות תוך התמודדות עם תסמיני הרעלתה. כשקייט מנסה להשיג מידע על בוס הפשע המתבודד, השמור היטב, קיג’ימה, שלדעתה עומד מאחורי ההרעלה, היא חוטפת את אני, נערה מתבגרת ממשפחת הסינדיקט. קייט מבינה שאני היא הילדה שנאלצה לראות את אביה נהרג במהלך משימת אוסקה.

בעוד שבתחילה קייט רק רוצה להשתמש באני כפיתיון כדי לפתות את קיג’ימה בחוץ, היא מחליטה להפוך למגן שלה לאחר שנודע לה כי משפחתה של אני רוצה להרוג אותה כחלק ממאבק כוח פנימי. כשקייט חושפת רמזים נוספים לגבי משימת אוסקה, היא מתחילה להבין שאמון שלה בוואריק עלול להיות מוטעה, שכן נראה כי יתכן שלא רצה לאפשר לה לפרוש, לאור כל הידע הפנימי שיש לה על פעולותיו הסמויות. בשיאו של הסרט, ואריק מחזיק את אני באקדח. קייט מתגברת על פרטי האבטחה של ואריק ומנהלת קרב יריות עם המורה שלה. לאחר שקייט פצעה קשות את ואריק, קייט ואני עוזבים אותו, וזמן קצר לאחר מכן, קייט מתה מהרעלת קרינה.

(ביקר 194 פעמים, 7 ביקורים היום)