נסיכת היאקוזה 2021 לצפייה ישירה

נסיכת היאקוזה 2021 לצפייה ישירה

“נסיכת היאקוזה”
שנה – 2021
איכות – WEB-DL 1080p.
דירוג: IMDb לסרט – 4.2.
תרגום מובנה.
ז’אנר – מותחן.
תקציר👇
יורשת העצר למחצית מארגון הפשיעה יאקוזה כורתת ברית לא פשוטה עם זר שמאמין שחרב עתיקה כובלת את שני גורלם. עליה לצאת למלחמה נגד החצי השני של הסינדיקט שרוצה את מותה.

יאקוזה פרינסס הוא סרט מותחן אקשן ברזילאי בקרוב בבימויו של ויסנטה אמורים, עם תסריט של אמורים, פרננדו טוסטה, קימי לי וטובאלדיני שלינג, המבוסס על הרומן הגרפי סמוראי שירו מאת דנילו ביירות. בסרט מככבים מסומי, ג’ונתן רייס מאיירס, צוויושי איהארה, אייג’ירו אוזאקי וקני לאו.

באוקטובר 2019 נודע כי הזמרת מסומי תערוך את הופעת הבכורה שלה במסך הגדול מול ג’ונתן רייס מאיירס בסרט האקשן שהשלים את הצילומים בברזיל. ב- 10 בפברואר 2021 דווח כי סרטי XYZ ימכרו זכויות ברחבי העולם למעט אמריקה הלטינית, בשוק הסרטים האירופי, בתחילת מרץ. ב- 6 באפריל 2021 פורסם כי מגנט ריליסינג רכשה את זכויות ההפצה האמריקאיות.

סרט הפעולה הגנרי “Yakuza Princess” מתחיל בהצהרת כוונות נועזת: טקסט על המסך מספר לנו שאנחנו נמצאים כעת בסאו פאולו, ברזיל, במיוחד שכונה שמארחת את “הקהילה היפנית הגדולה בעולם”. הצהרה זו המושכת תשומת לב מבטיחה רמה של אותנטיות-או אולי ספציפיות תרבותית-שהסרט שיצא בעקבותיו, על היורשת לאימפרית פשע יאקוזה עצומה, אינו מקיים.

נסיכת היאקוזה 2021 ישירה

“נסיכת יאקוזה” מתגלגלת לעתים קרובות לסוג הקלישאות והסטריאוטיפים שיגרמו לכותבי הקומיקס האמריקאים משנות השבעים להסמיק, כי הטרופים האלה כבר היו דביקים כאשר נלקחו בעבר מהדרמות היקוזות היפניות הרבות של אותה תקופה. ובכל זאת, “נסיכת יאקוזה” מבוססת על סמוראי שירו, ספר קומיקס עדכני, והוא עדיין כולל הרבה ג’ייב על העידן שחלף של אבירות וכבוד.

שני גיבורים מחפשים מידע על העבר שלהם: אקאמי (מסומי) רוצה ללמוד עוד על סבה, בוס פשע שנפטר כעת; ושירו (ג’ונתן רייס מאיירס) הוא זכרון עם חרב. שני הסיפורים האלה מתחברים בסופו של דבר, אך רק לאחר שאקמי ושירו נפגשים, מגלים כי חרבו של שירו ​​הייתה שייכת לסבו של אקאמי, ולומדים גם על קונספירציה בגודל הגון למצוא ולהרוג את אקמי. ההמון היפני נלחם עם עצמו בסאו פאולו, אם כי לעתים קרובות קשה להבין מדוע יש ולמה כעת מבוסס אך ורק על “נסיכת יאקוזה”.

רוב הסיפורים בהתאמה של אקאמי ושירו מרגישים כמו בידיים אחרי עשרות שנים של סרטים וחוברות קומיקס על יאקוזה האגדית, ארגון מוצל שרובנו מכירים אותו רק מעיני עיסה. גנגסטרים מקועקעים ביירוניים הפכו עם השנים לטיפוס גנרי עד לנקודה שבה אפשר לספר רק כל כך הרבה על סרט שמגדיר את עצמו בדיאלוג כמו “בעידן הסמוראים הכבוד היה הכל. בניגוד להיום “.

נסיכת היאקוזה 2021

שירו נראה מופתע, אך לא מרוצה מכך שהוא חלק מהשושלת המאצ’ואית הזו, אם כי הוא לא אומר כל כך הרבה עם דבריו (הוא כמעט אילם). הוא בעיקר מרחף מסביב, ועוזר לאקמי ליצור קשר עם חרבו, שהיא באמת חרבו, וגם תוכנן על ידי חרב החרב האגדי מורמאסה. מאוחר יותר, נאמר לנו שלכל חרב מורמאסה “שד אורב בפנים”. לא נראה שלאקמי אכפת מזה, או משהו, באמת, חוץ מללמוד יותר על הפופ-פופ שלה.

התשובות שאקמי מחפש נמצאות בעיקר במהלך צ’אטים קודרים עם גנגסטרים עמוסים, שכולם מדברים על העבר כאילו זו הייתה תקופה אחרת. שירו מקבל שיעור היסטוריה קצר משני אדונים מבוגרים שבמקרה צופים בקטעי וידאו של בחור שלישי שעושה ספוקו, מעשה של התאבדות פולחנית. “השבט שלו הרוס,” לדברי הג’נטלמן הראשון. “רק כך הוא יכול לשמור על כבודו”, אומר השני. כמה דמויות משנה אחרות גם הולכות ומדברות ככה, במיוחד הנבל הזעיר קוג’ירו (אייג’ירו אוזאקי), שרוצה כל מה שיש לאקמי, ואנשי הגיבור עייף העולם טאקאשי (צוויושי איהארה), שיש לו גאווה, אבל גם עייף. “לעולם לא תדע איך זה למות בכבוד”, אומר טאקשי. “זמן הכבוד נגמר”, צועק קוג’ירו. במקום זאת, כעת הוא “זמן המוות”.

(ביקר 250 פעמים, 7 ביקורים היום)