מפרץ ההרפתקאות 2021 לצפייה ישירה

מפרץ ההרפתקאות 2021 לצפייה ישירה

“מפרץ ההרפתקאות: הסרט”
שנה – 2021
איכות – WEB-DL 720p.
דירוג: IMDb לסרט – 6.2.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אנימציה, קומדיה, הרפתקאה.
תקציר👇
מבוסס על סדרת הטלוויזיה המצליחה. כשיריבם המר ביותר, המדינגר, הופך לראש העיר השכנה, ‘עיר ההרפתקאות’, ומתחיל לעשות צרות – ריידר והגורים האמיצים נכנסים להילוך גבוה על מנת להתגבר על האתגר. בעוד שאחד הכלבלבים נדרש להתמודד עם עברו בעיר ההרפתקאות, הצוות נעזר בחברה חדשה – כלבלבת התחש רבת התושייה, ליברטי. יחד הם נלחמים כדי להציל את תושבי עיר ההרפתקאות.

PAW Patrol: The Movie הוא סרט קומדיה של סרט הרפתקאות אקשן והרפתקאות קנדי ​​משנת 2021 המבוסס על סדרת הטלוויזיה PAW Patrol שיצר קית צ’פמן. הסרט הופק על ידי חברת Spin Master Entertainment, חברת הצעצועים שמאחורי הסדרה, עם אנימציה שמספקת מיקרוס אימג ‘. ביים אותו קאל ברונקר, שכתב את התסריט יחד עם בילי פרוליק ובוב בארלן מתוך סיפור מאת פרוליק. זהו הסרט הראשון מתוך מספר סרטים מתוכננים שהופקו תחת דגל הספין מאסטר בידור. בסרט, ריידר והגורים נקראים לעיר ההרפתקאות כדי לעצור את ראש העיר האמינגר להפוך את המטרופולין ההומה למצב של כאוס.

מפרץ ההרפתקאות 2021

הסרט הופק כמעט כולו בקנדה; לדברי קאל ברונקר, “95 אחוז מהכל” התרחש בקנדה, למעט הקלטה קולית מסוימת. [8] כמה מחברי השחקנים מהסדרה המקורית חזרו על תפקידם, ביניהם קינגסלי מרשל (כקולו של מרשל), קיגן הדלי (הריסות), שאיל סימונס (זומה), לילי ברטלם (סקיי) ורון פרדו (שהביע את שניהם Cap’n Turbot וראש העיר המינגנגר). אליהם מצטרפים העולים החדשים איאן ארמיטאג ‘, מרסאי מרטין, יארה שהידי, קים קרדשיאן, רנדל פארק, דקס שפרד, טיילר פרי, ג’ימי קימל, וויל בריסבין בתפקיד המשחק הראשון שלו.

הסרט הוקרן בבכורה לשטיח האדום בכיכר Vue לסטר בלונדון ב -8 באוגוסט 2021. [9] הוא שוחרר תיאטרלית בבריטניה ובאירלנד ב- 9 באוגוסט 2021, [10] וגם בקנדה ובארצות הברית ב -20 באוגוסט 2021. [11] הוא זמין גם ב- Paramount+ באותו היום. הסרט זכה לביקורות חיוביות בעיקר ממבקרים והפך להצלחה בקופות, והכניס למעלה מ -104 מיליון דולר ברחבי העולם מול תקציב של 26 מיליון דולר.

במפרץ ההרפתקאות נהג משאית מתרסק ונתלה מעל גשר התליה של העיר. קאפ’ן טורבוט נתקל בזירה וקורא לריידר, ששולח את גורי סיור PAW לפעולה. צ’ייס, גור המשטרה, מציל את נהג המשאית.

מפרץ ההרפתקאות לצפייה ישירה

בינתיים, בעיר ההרפתקאות הסמוכה, נבחר לאחרונה האויב הקשת של סיור PAW, ראש העיר האמינגר, לראש העיר. הידיעה על העוולות הידועות לשמצה של המינגנגר בפוגי תחתון, קורא לתקש בשם ליברטי לצוות. צ’ייס אומר שהוא לא הולך בגלל שיש לו “היסטוריה” בעיר כשהיה גור קטן, אבל ריידר משכנע אותו לחזור. הצוות מגיע ומתמקם במטה החדש שלהם. בינתיים, המדינגר משתמש במכשיר שנקרא Cloud Catcher כדי לפנות את מזג האוויר כדי שיוכל לעשות את מופע הזיקוקים שלו. המופע משתולל והצוות מקבל התראה. הם ממהרים ישר לתוך פקק תנועה, אבל ליברטי מגיע ומדריך אותם לבניין העירייה. הם מצליחים לטפל בסיטואציה אך צ’ייס לא מצליח להציל כמה אנשים שאחר כך נחלץ על ידי מרשל. המדינגר מעורר זעם אומר לאנשי בוצ’ו ורובן להיפטר מסיירת ה- PAW בכל האמצעים הדרושים.

כמה ימים לאחר מכן, הומדינגר בונה הרחבה לקו הרכבת התחתית עם כמה היפוכים הדומים לרכבת הרים. הוא שובר ולוכד את הנוסעים הפוך. הגורים מצילים אותם אבל צ’ייס קופא ונאלץ להינצל על ידי סקיי. ריידר מציע שצ’ייס צריך לקחת הפסקה מתפקידיו, אך הדבר מרגיז אותו מאוד וגורם לו לברוח לאחר שהאשים את ריידר שוויתר עליו כשדברים משתבשים אך עד מהרה הוא נתפס על ידי חובביו של המינגנגר. הצוות מגלה כי כמה כלבים נעלמו וריידר מקשר אותם להמינגדינגר. החירות נלכדת בכוונה ונלקחת לכלא שנעשה בבית ספר לציית לכלבים, שם היא פוגשת את פודל נערת העמק הנודניק דלורס ומחלץ את צ’ייס ואת הכלבים האחרים שרודפים אחר כך את רובן ובוצ ‘.

(ביקר 359 פעמים, 9 ביקורים היום)