מילקשייק אבק שריפה 2021 לצפייה ישירה

מילקשייק אבק שריפה 2021 לצפייה ישירה

“מילקשייק אבק שריפה”
שנה – 2021
איכות – HDRip.
דירוג: IMDb לסרט – 5.9.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אקשן, הרפתקאה, מותחן.
תקציר👇
סם (קארן גילאן) הייתה רק בת 12 כשאמה סקרלט (לנה הידי), מתנקשת-על, נאלצה לנטוש אותה ולהיעלם. 15 שנים מאוחר יותר, סם היא ציידת ראשים והיא עובדת עבור “הפירמה”, החברה בה עבדה אמה. היא משתמשת בכישרונה יוצא הדופן על מנת לנקות אחר התיקים הכי מסוכנים של “הפירמה” לה היא נאמנה בצורה עיוורת. סם נשלחת למשימת חיסול שגרתית ונאלצת לבחור בין נאמנותה לחברה שגידלה אותה, או להצלת חייה של אמילי בת ה-8.

כדי לשרוד היא חוברת מחדש לצוות “הספרניות” שעבדו עם אמה (מישל יאו, אנג’לה באסט וקרלה גוג’ינו). שלושה דורות של נשים חייבות למצוא דרך לסמוך זו על זו, לעמוד מול “הפירמה” וצבא המתנקשים שלה ולחסל את אלו שיכולים לקחת מהן הכל

מילקשייק אבק שריפה 2021 לצפייה ישירה

מילקשייק אבק שריפה (באנגלית: Gunpowder Milkshake) הוא סרט פעולה אמריקאי שמבוים בידי נבות פפושדו ונכתב בידי פפושדו ואהוד לוסקי. הסרט יצא בארצות הברית בשירות הזרמת המדיה נטפליקס ב-14 ביולי 2021, וב-15 ביולי בבתי הקולנוע בישראל. בסרט מככבות קארן גילאן, לנה הידי, קארלה גוג’ינו, קלואי קולמן, מישל יאו, אנג’לה באסט ופול ג’יאמטי.

סם הייתה רק בת 12 כשאמה סקרלט, מתנקשת-על, נאלצה לנטוש אותה ולהיעלם. 15 שנים מאוחר יותר, סם היא ציידת ראשים והיא עובדת עבור “הפירמה” החברה בה עבדה אמה.היא משתמשת בכישרונה יוצא הדופן על מנת לנקות אחר התיקים הכי מסוכנים של “הפירמה” לה היא נאמנה בצורה עיוורת.

מילקשייק אבק שריפה

סם נשלחת למשימת חיסול שגרתית ונאלצת לבחור בין נאמנותה לחברה שגידלה אותה, או להצלת חייה של אמילי בת ה-8. כדי לשרוד היא חוברת מחדש לצוות “הספרניות” שעבדו עם אמה. שלושה דורות של נשים חייבות למצוא דרך לסמוך זו על זו, לעמוד מול “הפירמה” וצבא המתנקשים שלה ולחסל את אלו שיכולים לקחת מהן הכל.

 

(ביקר 357 פעמים, 12 ביקורים היום)