מורעל 2021 לצפייה ישירה

מורעל 2021 לצפייה ישירה

מורעל לצפייה ישירה, מורעל להורדה, מורעל תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, מורעל כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, מורעל 2021 סרט לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום בעברית / כתוביות בעברית, Malignant לצפייה ישירה, Malignant להורדה, Malignant תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה,

Malignant כתוביות בעברית לצפייה ישירה או להורדה, Malignant סרט 2021 לצפייה ישירה או להורדה עם כתוביות בעברית / תרגום בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם. תקציר הסרט: מדיסון מתחילה לאבד אחיזה במציאות לאחר שהיא חווה סדרת חזיונות מחרידים בהם נרצחים מדי לילה אנשים שונים, בזה אחר זה. מצבה הנפשי ממשיך להתערער כאשר לחרדתה היא מגלה שאלו לא רק חזיונות, אלא רציחות אמיתיות והיא יוצאת במסע נגד הזמן כדי לעצור את הרוצח ולמנוע את הרצח הבא.

מורעל 2021 לצפייה

Malignant הוא סרט אימה אמריקאי משנת 2021 שביים ג’יימס וואן מתסריט מאת אקלה קופר, המבוסס על סיפור מקורי של וואן, אינגריד ביסו וקופר. [4] בסרט מככבת אנאבל וואליס כאישה שמתחילה לחוות חזיונות של אנשים שנרצחים, רק כדי להבין שהאירועים קורים בחיים האמיתיים. מדדי חסון, ג’ורג ‘יאנג, מיקול בריאנה ווייט וג’קלין מקנזי מככבים גם הם.

Malignant שוחרר תיאטרלית בארצות הברית ב- 10 בספטמבר 2021, על ידי האחים וורנר תמונות תחת הדגל New Line Cinema; הוא גם יזרם ב- HBO Max למשך חודש אחד. הסרט זכה לביקורות מעורבות של מבקרים, שמצאו אותו “ממוצע עד כאב או מבריק עד דמים”.

בשנת 1993, ד”ר פלורנס וויבר ועמיתיה ויקטור פילדס וג’ון גרגורי מטפלים בחולה פסיכיאטרי בשם גבריאל בבית החולים למחקר סימיון. לגבריאל יש כוחות מיוחדים כמו שליטה בחשמל ושידור מחשבותיו באמצעות רמקולים. לילה אחד, גבריאל הופך לאלים והורג מספר אנשי צוות של המוסד.

עשרים ושמונה שנים מאוחר יותר, מדיסון לייק, אישה בהריון המתגוררת בסיאטל, חוזרת הביתה לבעלה, דרק מיטשל, לאחר שהריונה גורם לה להרגיש חולה בעבודה. במהלך ויכוח, דרק מנפץ את ראשה של מדיסון בקיר ולאחר מכן היא מסתגרת בחדר השינה ונרדמת. מאוחר יותר מדיסון מתעורר ומצא את גופתו של דרק לאחר שחלם על גבר להיכנס לביתם ולהרוג אותו באלימות. הרוצח, עדיין נמצא בבית, תוקף את מדיסון, כשהוא מחוסר הכרה.

מורעל 2021

למחרת בבוקר, מדיסון מתעוררת בבית חולים ומודיעה על ידי אחותה סידני כי תינוקה שטרם נולד לא שרד את הפיגוע. לאחר שהתראיינה על ידי בלש המשטרה קקואה שו ובת זוגו רג’ינה מוס, מדיסון חוזרת הביתה. באותה שעה, גבריאל חוטף אישה שמנהלת את סיור המחתרות בסיאטל. מדיסון רואה חלום נוסף על גבריאל הרוצח את וויבר.

במהלך חקירתם, שו ומוס מגלים תצלום של מדיסון כילדה בביתו של וויבר ולומדים שהתמחתה בניתוחי שחזור ילדים. מדיסון ואחותה ניגשות למשטרה לאחר שצפו בגבריאל רוצח את פילדס. גבריאל יוצר קשר עם מדיסון, וגרם לה לזכור את עברה. היא ואחותה מבקרות את אמם, ז’אן, כדי ללמוד עוד. מדיסון מבינה שגבריאל לא היה חבר דמיוני שלה אלא מישהו אמיתי שאיתו דיברה איתו בילדותה. שו מוצא קשר בין הרופאים לבין מדיסון, מה שמוביל אותו לגלות את גופתו של גרגורי.

(ביקר 236 פעמים, 4 ביקורים היום)