מה אם…? פרק 5 לצפייה ישירה ולהורדה

מה אם…? פרק 5 לצפייה ישירה ולהורדה

מה אם פרק 5 לצפייה ישירה, מה אם…? (באנגלית: What If…?) היא סדרת טלוויזיה אנתולוגית מונפשת אמריקאית, שנוצרה עבור שירות הזרמת המדיה “דיסני+” על ידי איי. סי. בראדלי, המבוססת על סדרת חוברות הקומיקס של מארוול קומיקס באותו השם. הסדרה לוקחת רגעים ואירועים מרכזיים מהיקום הקולנועי של מארוול, ובוחנת מה היה קורה אילו הם היו מתרחשים אחרת. הסדרה מופקת על ידי אולפני מארוול, והיא הסדרה המונפשת הראשונה שלהם מאז שהפכה לחברת הפקות משלה. בראדלי משמש כתסריטאי הראשי של הסדרה, שמבוימת על ידי בריאן אנדרוז.

עונתה הראשונה של הסדרה עלתה לשידור ב-11 באוגוסט 2021, והיא כוללת תשעה פרקים ומהווה חלק מהשלב הרביעי של היקום הקולנועי של מארוול. עונה שנייה, גם כן בת 9 פרקים, נמצאת כעת בתהליכי פיתוח.

מה אם 2021 פרק 5 לצפייה ישירה

ג’פרי רייט – הצופה: חוצן השייך לגזע הצופים, המתבונן באירועים מרחבי היקומים הפזורים, ומדי פעם מתערב בהם.[2] יוצר הסדרה והתסריטאי הראשי, איי. סי. בראדלי, אמר כי דמותו של הצופה הוא “מעל לכל דבר אחר” והשווה את הדמות לצופה שצופה בסרטון של עכברוש גורר משולש פיצה לאורך המדרכה

“אין לו עניין להתיידד עם העכברוש, לחיות בין העכברושים, או לעשות דברים עכברושיים. הוא פשוט אומר, ‘אחי, זה מדהים. תראה את הבחור הקטן הולך לו!’ זה הקשר של הצופה עם האנושות”. בראדלי אמר כי רייט לוהק לתפקיד מכיוון שקולו משלב כוח, כריזמה וסמכות עם “אישיות חמה”.

(ביקר 1,030 פעמים, 11 ביקורים היום)