לשכוח הכל ולברוח 2021 לצפייה ישירה

לשכוח הכל ולברוח 2021 לצפייה ישירה

“לשכוח הכל ולברוח”
שנה – 2021
איכות – HDRip.
דירוג: IMDb לסרט – 3.3.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אקשן, אימה, מותחן.
תקציר👇
כאשר וירוס הפתוגן משתחרר, משפחה אחת תילחם להציל את ילדיה כנגד להקת ציידים.

למרות התקציב העצום בסביבות 130 מיליון הדולר לייצור, After Earth נחשב לנקודת השפל של קריירת M. Night Shyamalan. איך זה, עם שחקן כמו וויל סמית ‘ועובדי CGI מגניבים. הסרט הזה הגיע רק ל- 4.9 מתוך 10 ב- IMDB. מבקרי הקולנוע אמרו שהסרט הזה הוא סוג של מלודרמטי.
אחרי שכדור הארץ עצמו זכה ב -3 קטגוריות לשחקן הגרוע ביותר, שחקן המשנה הגרוע ביותר ומשולבת המסך הגרועה בפרס פטל הזהב. איזה בן עולם קשה.

לשכוח הכל ולברוח 2021

אני לא חנון קולנוע, ואתייג את עצמי כ”לא יודע דבר “על מבקרי קולנוע וכאלה. בכנות, אני מוצא שאחרי כדור הארץ עדיין קיבל ערך עמוק בתוך הסרט. (למרות שהם אומרים שזה החלק החלק במלודרמטיות?)
“פחד אינו אמיתי. זה תוצר של מחשבות שאתה יוצר. אל תבין אותי לא נכון. הסכנה אמיתית מאוד. אבל פחד הוא בחירה. ”
– וויל סמית
זמן קצר, קיטאי (ג’אדן סמית ‘) צריך להתמודד עם אורסה, יצור זר-קטלני שמתרבה במיוחד כדי להרוג בני אדם, כדי להציל את אביו ואת עצמו. באופן ייחודי, היצור הוא עיוור לחלוטין, אך הוא מריח פחד אנושי. החושים שלהם מפחד אנושי הופכים את אורסה לקטלנית כל כך כמו הגיהינום. זהו זה.

אז, כדי להרוג את אורסה, קיטאי חייב לשלוט ברפאים. טכניקה של התגברות על פחד על ידי חיים בהווה כפי שהסביר סייפר (וויל סמית ‘) לבנו קיטאי.

לשכוח הכל ולברוח

הפחד עולה מחרדת הלא נודע, העתיד. אך על ידי חיים בהווה, הרגשת הסביבה ובכך לא לדאוג לעתיד יאפשר להטביע פחד במידה רבה. יכולת זו הופכת את המתאמן לבלתי נראה לעין אורסה.

מה שמעלה בראשך אחרי כדור הארץ הוא הסרטון הזה שוויל סמית ‘דיבר על ההתמודדות עם הפחדים שלך. הוא נסע לדובאי ולנסות לראשונה צניחה חופשית.
מעולם לא היית במטוס מטורף עם הדלת פתוחה. (מה אתה חושב?) אימה, אימה, אימה, נכון? הבחור מוביל אותך בסוף הדלת. בהונותיך בקצה ואתה מסתכל החוצה אל המוות.
בניסיון הראשון, צניחה חופשית מפחידה כמשקיפה אל המוות עצמו, על פי ויל סמית ‘. הוא דיבר על הלילה שלפני שהוא אפילו לא יכול לישון קצת, עד הרגע שבו הוא נאלץ לקפוץ.
המטוס די קטן. ליד קצה החלון היו שלושה אור, אדום, צהוב וירוק. ואחרי כמה רגעים בסביבות 40,000 רגל האור הלך לירוק. ומישהו סופר 1 עד 3, בספירת שניים, הבחור כבר דוחף אותך מהמטוס.

(ביקר 425 פעמים, 3 ביקורים היום)