לשחרר את גיא 2021 לצפייה ישירה

לשחרר את גיא 2021 לצפייה ישירה

“לשחרר את גיא”
שנה – 2021
איכות – BluRay 720p.
דירוג: IMDb לסרט – 7.5.
תרגום מובנה.
איכות גבוהה עם תרגום מובנה עכשיו בערוץ סרטי הקומדיה

לשחרר את גאי (באנגלית: Free Guy; בעבר הופץ תחת השם לשחרר את גיא בעברית) הוא סרט קומדיה-מדע בדיוני-פעולה. הסרט היה עתיד לצאת לאקרנים ב-11 בדצמבר 2020 אך בעקבות מגפת הקורונה נדחה הסרט ל-13 באוגוסט 2021. את הסרט ביים שון לוי ומככבים בו ראיין ריינולדס, ג’ודי קומר, ג’ו קירי, ליל ריי הווארי, אוטקארש אמבודקאר, טאיקה וואטיטי, קמילה קוסטק.

גאי, דמות בלי שחקן במשחק הווידאו הפופולרי “Free City” חוזר על אותה שגרה שוב ושוב. כל בוקר הוא קם, אומר בוקר טוב לדג הזהב שלו גולדי, מתלבש, צופה בחדשות, מזמין את הקפה הרגיל שלו, מפנטז על הנעליים המוצגות לראווה בחנות, והולך לעבודה בבנק עם חברו הטוב באדי, שם הוא נשדד כ3–4 פעמים ביום.

באותו הזמן “ילדת מולטוב”, מגלה כי הוידאו אשר היא צריכה הוא מספר 56 במחסן של שחקן אחר, ואז היא הולכת ברחוב תוך כדי שהיא אומרת את המשפטים הקבועים של כולם ומזמזמת שיר. אך כאשר היא עוברת ליד גאי במקום לומר את המשפט הקבוע שלו (שלא יהיה לך יום טוב, שיהיה לך יום נהדר.) הוא מגיב לשיר אותו היא מזמזמת. ואז מתגלה לנו כי “ילדת מולטוב” היא למעשה מילי, אישה אמיתית אשר מנהלת תביעה נגד חברת “סונאמי”, אשר יצרה את “פרי סיטי” על בסיס המשחק “Life Itself” (החיים עצמם).

לשחרר את גיא 2021

ביום שלמחרת, כאשר גאי מזמין את הקפה שלו, הוא יוצא מהשגרה אשר יועדה לו ומזמין קפוצ’ינו במקום הקפה הרגיל, אך הקופאית מתחילה להישבר עקב כך שלמרות שיש להם הרבה משקאות בתפריט, היא יודעת להכין רק סוג קפה אחד- זה שכולם מזמינים. באותו היום גאי מדבר עם באדי על “נערת מולוטוב”, אך באדי אומר לו שאין לו סיכוי איתה כי היא מ”אנשי משקפי השמש, אשר מבחינתם “החוקים לא בגדר חוקים, אלא בגדר המלצות.”.

אנשי משקפי השמש הם בעצם שחקנים, אבל גאי ובאדי לא יודעים זאת. באותו הרגע גאי מחליט שהוא יהפוך לאיש משקפי שמש, ומתנגד לקוד שלו על מנת להרוג את השודד שתוקף אותם ולקחת את משקפי השמש שלו. קיז, אחד העובדים בחברת סונאמי והשותף לשעבר של מילי, שם לב לכך ומספר לחברו מאוסר. הם מניחים כי מדובר בהאקר שפרץ למשחק והשיג סקין של דמות בלי שחקן. הם עוצרים את גאי בתוך המשחק ודורסים אותו. באותו היום כשקיז חוזר לדירתו מילי מחכה לו שם, ומתגלה לנו כי הוא ומילי יצרו יחד קוד משחק אשר הם שיתפו עם אנטואן, בעלי חברת סונאמי, וכי מילי תובעת את אנטואן תחת המחשבה כי הוא גנב את הקוד שלהם בשביל פרי סיטי.

לשחרר את גיא לצפייה ישירה

ביום למחרת גאי מתעורר במיטתו כמו כל יום, למרות שנהרג יום לפני. הוא עוקב אחרי מילי עד למקום אליו היא מתגנבת, והורס לה את התוכניות. הוא נכנס יחד איתה למחסן שלה, שם היא מסבירה לו שהיא רמה 195 והוא רמה 1. תחת המחשבה שהוא שחקן שלא יודע איך לשחק, היא מסבירה לו שכדי לעלות רמות צריך לבצע פשעים. אך לאחר שהוא אומר שהוא לא רוצה לפגוע בחפים מפשע, היא אומרת לו כי ניתן גם לעלות רמות באמצעות עשיית מעשים טובים. לאחר מכן הוא נחוש להגיע לרמה גבוהה, כי היא אמרה לו ש”בפעם הבאה שתדבר איתי תהיה לפחות ברמה 100.”. במהלך כמה שבועות הוא הופך לתופעה אינטרנטית, וכולם מכירים אותו כ”גאי חולצה כחולה.”

כאשר קיז מגניב את מילי למחסן בו נמצא הסרטון אותו מילי צריכה, גאי מופיע ועוזר לה להימלט מהמלכודות. לאחר מכן גאי מבקש ממנה לצאת לדייט אינטרנטי, וכל זאת כאשר שניהם בלי ידיעה שמילי שחקנית בעוד גאי דמות בלי שחקן. לאחר מכן קיז מגלה כי אנטואן גנב את הקוד שלהם, וכתוצאה מכך לכל הדמויות בלי שחקן יש מודעות עצמית. לאחר שהוא מספר זאת למילי היא מספרת את זה לגאי,

שמספר את זה לבאדי ויחד הוא ובאדי משיגים את הסרטון שמילי צריכה. הוא מדבר עם מילי והם רואים את הסרטון בו יש את המבנה המקורי מהמשחק שלה ושל קיז, מה שמוכיח שאנטואן גנב את הקוד שלהם. אך אנטואן מאתחל את המשחק מה שגורם לגאי לחזור לנקודת ההתחלה, לפני שהוא יצא מהלופ, מיד לאחר שהוא אמר למילי “אני הייתי במקום הזה”.

(ביקר 1,152 פעמים, 27 ביקורים היום)