למה מי מת פרק 8 לצפייה ישירה

למה מי מת פרק 8 לצפייה ישירה

למה מי מת

ערן (אורי עטיה) בחור רווק וקצת לוזר ומיכל (ליהי קורנובסקי) בחורה שמנסה לטרוף את החיים, נפגשים במקרה במחלקה האונקולוגית. החיבור יוצא הדופן ביניהם מוליד מסע מצחיק, עצוב, מסעיר ובעיקר – מלא אהבה ואופטימיות.
ערן הוא בחור די רגיל, הוא נזרק על ידי האקסית שלו לאחר שנים של זוגיות, הוא גר בדירת חדר ומגרד כל שקל כדי לשלם את השכירות. כל בוקר שלו מתחיל ב-14 שיחות שלא נענו מהבנק.. מביטוח לאומי… מאימא שלו… מאחותו… ומשיקי, החבר הכי טוב שלו.
אה כן ויש לו גם סרטן, לא סתם סרטן אלא ‘יואינג סרקומה’ סרטן שפוקד בעיקר ילדים, הסיכוי של אדם מבוגר לחלות בה היא 1:875,000, למרות שהרופא מבשר לו שיש לו 4.5% סיכוי לשרוד, ערן בטוח שהוא הולך לנצח את הסרטן הזה שלו, שכבר הגיע לגודל של בטטה ממוצעת, לבד בכוחות עצמו.
כשהוא משתכנע להגיע סוף סוף לבית חולים הוא פוגש את מיכל, חולת סרטן ‘עם ניסיון’ שמיד לוקחת עליו חסות. מיכל היא אחת כזאת שכנראה מעולם לא היה פוגש קודם ומבחינתו היא הדבר הטוב ביותר שקרה לו במקום הכי פחות צפוי. ויש גם אהבה אבל אחרת, כזאת שמתקיימת בחיים שלא ברור איך הם מתקדמים מפה והלאה.

“למה מי מת” בדרכה הקומית חושפת את הסביבה שקוברת אותך בטרם עת, החברים שלוקח להם זמן להבין איך לתמוך בך והמשפחה שהופכת להיות חונקת, אמא לוחצת (אורלי זילברשץ) שתעשה הכול כדי להציל את הבן הקטן והאבוד שלה, אבא (יגאל עדיקא) שנכנס לחיים ברגעים הכי לא נכונים ושיקי (קותי סבג) החבר הטוב שכל כך רוצה לעזור לערן, אך רק גורם לו כל פעם להרגיש יותר רע עם עצמו.

הסדרה מבוססת על סיפור חייו של אייל אלטויל, כותב הספר “הסרטן מת מצחוק”, שהעביר הרצאות, מופעי סטנד אפ ואפילו זכה להגיע לTED וכל זה באופן מעורר השראה כשכל מטרתו היא לעודד ולתת כוח ואופטימיות ותקווה.

 

(ביקר 3,162 פעמים, 4 ביקורים היום)