לוקי עונה 1 פרק 3 לצפייה ישירה

לוקי עונה 1 פרק 3 לצפייה ישירה

לוקי (באנגלית: Loki) היא סדרת טלוויזיה אמריקאית, שנוצרה עבור שירות הזרמת המדיה “דיסני+” על ידי מייקל וולדרון, ומבוססת על דמותו של הנבל באותו השם מבית מארוול קומיקס. הסדרה היא חלק מהיקום הקולנועי של מארוול, והיא קשורה בהמשכיותה לסרטי היקום. הסדרה מופקת על ידי אולפני מארוול, כשוולדרון משמש כמפיק בפועל והיא מבוימת על ידי הבמאית קייט הרון.

עונתה הראשונה של הסדרה עלתה לשידור ב-9 ביוני 2021, והיא כוללת ששה פרקים.

 

לוקי 2021 פרק 3 לצפייה ישירה

בעקבות אירועי “סוף המשחק”, לוקי נמלט ממאסרו עם אבן הטסראקט, אך נתפס ומובא לרשות למשתנים בזמן (Time Variance Authority), ארגון ביורוקרטי ומסתורי המתקיים מחוץ למרחב הזמן והחלל ואחראי על ניטור ציר הזמן התקין. במהלך משפטו, ניתנת ללוקי האפשרות הבאה: להימחק מהקיום בגלל היותו “משתנה בזמן”, או לעזור לתקן את ציר הזמן ולעצור איום גדול יותר. בסופו של דבר, לוקי נלכד במותחן פשע משלו בעודו עובר בין צירי זמן שונים ומשפיע על ההיסטוריה האנושית.

 

לוקי פרק 3 לצפייה ישירה

אינספור אירועים חשובים התרחשו בשני סרטי הסיום של “הנוקמים”, בהם מותו קורע הלב של לוקי, אחיו המטורלל של תור, וסצנת החזרה בזמן לשנת 2012, שאיפשרה ללוקי לגנוב את הטסארקט ולברוח מרשויות החוק. כך שלמרבה השמחה, לוקי קיים כעת בציר זמן אלטרנטיבי כלשהו ומנצל את כוח האבן כדי לחזור לאירועים מכוננים בהיסטוריה האנושית ולהשפיע עליהם.

 

 

(ביקר 2,511 פעמים, 4 ביקורים היום)