טלטלה 2021 לצפייה ישירה

טלטלה 2021 לצפייה ישירה

“טלטלה”
שנה – 2021
איכות – HDRip.
דירוג: IMDb לסרט – 5.5.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אקשן, קומדיה.
תקציר👇
אשת ביטחון עם בעיית ניהול כעסים וקצת רצחנית בה היא שולטת בעזרת אפוד מרופד אלקטרודות שהיא משתמשת בו כדי לזעזע את עצמה בחזרה לשפיות בכל פעם שהיא נעשת רצחנית. כאשר הבחור בו התאהבה נהרג, היא עושה הכל כדי לנקום באחראים לכך, תוך כדי מרדף של המשטרה אחריה בהיותה חשודה.

ג’ולט (באנגלית: Jolt) הוא סרט קומדיה אקשן אמריקאי משנת 2021, שעובד מתוך תסריט של סקוט וואשה וביים טניה וקסלר. בסרט מככבים קייט בקינסייל, בובי קנאווייל, לברן קוקס, סטנלי טוצ’י וג’אי קורטני. הוא שוחרר ב -23 ביולי 2021 על ידי אולפני אמזון.

לינדי לואיס (קייט בקינסייל) היא אישה צעירה הסובלת מהפרעת הנפץ לסירוגין. זה גורם לה להגיב בזעם אלים ולו במעט העבירה מכיוון שלגופה יש רמה גבוהה במיוחד של קורטיזול מה שהופך אותה לחזקה ומהירה מהרגיל. בסופו של דבר הורתה מיסדה אותה בגלל נטיותיה האלימות. לאחר שהם לא מצליחים לשלוט בה, הארגון מכניס את לינדי לצבא, אך הם גם לא מצליחים לשלוט בזעם שלה. לבסוף, לינדי עוברת טיפול ניסיוני (אך יעיל) לשליטה בזעם; סוג של טיפול בהלם עצמי הניתן באמצעות אפוד מרופד באלקטרודות שעליה ללבוש כל הזמן, ומאפשר לה לחיות חיים נורמליים.

טלטלה 2021 ישירה

המטפל של לינדי, ד”ר איוון מונצ’ין (סטנלי טוצ’י) מעודד אותה לצאת לדייט. היא בוחרת לצאת עם רואה חשבון בשם ג’סטין (ג’אי קורטני). בזמן הדייט, יש ללינדי התפרצות אלימה. כשהיא מאמינה שקיימת בעיה בשלט הרחוק שלה, היא חוזרת לד”ר מונצ’ין. שם היא לומדת שהשלט פועל כרגיל, אך היא מפתחת סובלנות לחשמל. הוא מגביר את המתח.

לאחר הדייט השני, לינדי נשארת הלילה עם ג’סטין. באותו ערב, לינדי מתקשרת לטלפון של ג’סטין, רק כדי שתשובת הבלש המשנה (בובי קנווייל) תענה. היא ניגשת לתחנת המשטרה שבה הבלשים ויקארס ונבינס (לברן קוקס) מודיעים לה שג’סטין נרצח.

לינדי משחזרת את זמנה עם ג’סטין ומתחילה להתפתל ולגרום לעצמה זעזועים חוזרים מהאפוד. היא מבקרת את ד”ר מונצ’ין, בטענה שהאפוד אינו פועל, ולכן הוא נותן לה סם הרגעה. ברגע שהיא מגיעה היא אומרת שהיא צריכה לברר מי רצח את ג’סטין. הוא אומר לה לשחרר את זה לפני שזה ישנה אותה באופן בלתי הפיך.

טלטלה 2021

לינדי מתקשר לאחר מכן לבלשים הטוענים שיש להם פרטים נוספים על רצח ג’סטין, כתחבולה להוציא אותם מהתחום כדי לקבל גישה לראיות מרצח ג’סטין. לינדי פונה לביתו של ג’סטין ומוצא את הטלפון שלו. היא מקבלת טלפון מהבלש המשנה המספר לה שמצאו אותה וכי הבלש נווינס בדרך לעצור אותה. לאחר מפגש קצר עם נווינס, לינדי לוקחת את מכונית הספורט מקלארן של ג’סטין ולאחר מרדף מכוניות קצר בו ויקארס נפצע, היא בורחת.

לינדי הולכת לחנות אלקטרוניקה כדי לדבר עם מישהו על פריצת הטלפון של ג’סטין ופוגשת את אנדי, האקר האשה שעובד בחנות. אנדי משיג גישה לטלפון ומזהה את בארי קספרצקי, גנגסטר ידוע לשמצה, כאדם האחרון שיצר עמו קשר. ג’סטין סיפר ללינדי שללקוח שלו קוראים בארי, אז היא מבינה שזה האדם שעמו היא צריכה לדבר. לינדי זורקת את מפתח הרכב של אנדי ג’סטין כפרס לאחר ששאלה כמה היא חייבת על הפריצה ונאמר לה שהיא לא יכולה להרשות לעצמה.

(ביקר 129 פעמים, 4 ביקורים היום)