חצות במתג הדשא 2021 לצפייה ישירה

חצות במתג הדשא 2021 לצפייה ישירה

“חצות במתג הדשא”
שנה – 2021
איכות – BDRip.
דירוג: IMDb לסרט – 4.3.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אקשן, פשע, מותחן.
תקציר👇
בכיכובם של ברוס ויליס, מייגן פוקס ואמיל הירש.
מבוסס על סיפורו האמיתי של הרוצח הסדרתי המסוכן ביותר בטקסס. סוכן ה- FBI קארל הלטר ( ברוס וויליס ) ובת זוגתו רבקה לומברדי ( מייגן פוקס ) קרובים מאוד לשבור טבעת סחר מין. כשהם מבינים שחקירתם חצתה את דרכו של רוצח סדרתי אכזרי, הם מתחברים עם ריינג’ר טקסס ביירון קרופורד ( אמיל הירש ) שיש לו שנים על המקרה הזה. כשרבקה עצמה נחטפת על ידי מטרתם וחייה תלויים במאזן, לקארל ולביירון יש כמה שעות יקרות להרכיב את הרמזים האחרונים ולשים קץ ל”טראק סטופ” רוצח הידוע לשמצה.

חצות במתג הדשא 2021

מכסח הדשא (באנגלית: The Lawnmower Man) הוא מותחן-מדע בדיוני אמריקאי משנת 1992 בבימויו של ברט לאונרד. הסרט מבוסס באופן רופף על סיפור קצר מאת סטיבן קינג עם אותו השם, אף על פי כן, מלבד סצנה אחת, הספר והסרט שונים לחלוטין.

בשנת 1996 יצא סרט המשך לסרט זה.

המדען ד”ר אנג’לו עובד על פרויקט אשר במסגרתו הוא מנסה להגדיל את האינטליגנציה של שימפנזים. אחד השימפנזים עליו מבוצע הניסוי נמלט מהמעבדה ובעקבות כך הניסוי נפסק לאלתר. בהמשך ד”ר אנג’לו מחליט שימשיך את הניסוי על איוב, אדם פשוט אשר עובד כגנן מקומי.

חצות במתג הדשא 2021 ישירה

אנג’לו מזמין את איוב לשחק מספר משחקי מציאות וירטואלית בביתו ומשכנע את איוב לקחת חלק בניסויים אותם הוא עורך כאשר הוא אומר לו שהניסויים יגרמו לו להיות חכם יותר. איוב מסכים ומתחיל לקחת חלק בתוכנית למידה מואצת בשילוב עם נטילת תרופות פסיכוטרופיות, ושימוש במציאות וירטואלית.

איוב הופך בעקבות כך חכם יותר אף מד”ר אנג’לו אשר מתחיל לקחת את איוב למעבדה שלו על מנת להמשיך את הניסויים שם. איוב רוכש בהמשך כוחות טלקינזיס. כוחותיו ויכולותיו של איוב ממשיכים לגדול והוא נוקם בהמשך בכל מי שהתעללו בו בעבר.

 

(ביקר 181 פעמים, 1 ביקורים היום)