הרוח החיה 2021 לצפייה ישירה

הרוח החיה 2021 לצפייה ישירה

גן עדן יכול לחכות לוויקטוריה ג’סטיס ב”המוות המוות של המסיבה “, קומדיה נטולית צווחנית ונגזרת.

כוכבת ניקולודיאון לשעבר מביאה את כל הטירוף הבלתי פוסק של שורשי ה- sit-com שלה לתפקיד קאסי, נערת מסיבות מהממת ומרוכזת בעצמה שמתה בתאונת פריקים בבוקר שאחרי הפגנת יום ההולדת ה -25 שלה. במקום ללכת לגן עדן או לגיהנום, היא מוצאת את עצמה ב- The In-Between, כורסה מעוצבת בטוב טעם. אבל בעוד הסרט של הבמאי המסע סטיבן הרק (“ההרפתקה המצוינת של ביל אנד טד”, “אופוס של מר הולנד”, “כוכב הרוק”) והסופרת קארי פרידל שואפת להומור פרוע, פיזי ולחריפות שמושכות את הלב, הוא אינו משיג אף אחד , תופס דרך ביניים לא נוחה משלו.

קאסי של הצדק היא סופר-אנרגטית מההתחלה בסוג של מונטאז ‘לניסיון לבוש שקיים רק בסרטים. היא רוקדת בסלון בחצאית טול ורודה ובחנק ריינסטון, היא מכריזה בפני חברתה לחברה ולחברה הטובה ביותר שלה, ליסה (מידורי פרנסיס), “אני חייבת לצלצל ב -25 עם סטייל!” אבל אפשר לקבל את התחושה שקאסי המרוששת צלצלה בשנים הקודמות גם עם סגנון כזה,

והשקט ההשוואתי של ליסה המופנמת גורם לך לתהות איך הם נשארו כל כך קרובים כל כך הרבה זמן. “אני ממש מרוכזת בעבודה כרגע ואין לי שום הסחות דעת”, מתעקש הארכיאולוג הצעיר ומסביר כי היא לומדת שיני חיות של דינוזאור, פרט מסובך מדי מכדי שקסי הטיסה יכולה להבין.

הרוח החיה 2021 ישירה

פיצוץ במהלך הלילה הגדול שלהם חושף את הקרע בין הטובים, כשקאסי מורידה זריקות על גבי הבר וליסה מרגישה שמוותרת בחוץ. “אתה יודע שהאנשים האלה איומים, נכון?” ליסה מספרת על החברים החדשים של קאסי. “אתה שונה כשאתה איתם.” יש לה נקודה – והאותנטיות והנשמה של פרנסיס גורמות לך לאחל שהיא הייתה במרכז הסרט במקום בצד.

ובכל זאת, קאסי תיאלץ להיכנס להתבוננות פנימית כאשר תתעורר כעבור שנה למלאך השומר החורג שלה, ואל (רובין סקוט המשעשע ביובש), ותודיע לה שהיא מתה, ויש לה רק קומץ ימים לתקן את עוולותיה בכדור הארץ על מנת להבטיח מקום ב- The Above. באופן ספציפי, עליה להתקן עם אביה המנחה, יוגה (אדם גרסיה) והאם שהמריאה לחקור את העולם כשהיתה ילדה (גלוריה גרסיה). וכמובן, עליה לתקן את ידידותה עם ליסה, הכוללת עזרה לה להתחבר לשכנתם הסמוכה והחמודה ליד הבית (טימותי רנוף,

במצב יו גרנט מקסים). החלק האהוב על קאסי בתהליך זה הוא היכולת שלה לבחור כל מה שהיא רוצה ללבוש מדי יום, ולמרות שהאפקטים החזותיים כאן מעט דביקים, זה עדות להתפתחותה בסופו של דבר שהיא עוברת מבחירה תחילה בשמלת מיקרו מיני כסופה נראה כמו כדור דיסקו ועד פרחי פרווה רכים ופסטליים המעידים על שהיא השיגה חומר כלשהו.

הרוח החיה 2021 לצפייה

קאסי (ויקטוריה ג’סטיס) וליסה (מידורי פרנסיס) הן החברות הטובות ביותר מאז כיתה א ‘. כעת כמבוגרים האינטרסים והחיים החברתיים שלהם השתנו. קאסי חיה את חיי חיית המפלגה בעוד שליסה חיה חיים מבודדים הרחק מרוב האינטראקציות החברתיות. יום אחד קאסי משכנעת את ליסה לצאת למסיבה ולפני היציאה הם פוגשים את מקס, שחיים חיים דומים מאוד לליסה, ועוברים בשכנות ליד. נראה שמקס וליסה מחבבים זה את זה.

קאסי וליסה יוצאים למועדון ונכנסים לוויכוח זמן קצר לאחר מכן כאשר כמה ממכריו של קאסי רוצים לפנות למסיבות אחרות וליסה בוחרת לעזוב. במהלך הוויכוח, ליסה מציינת שידידותם השתנתה וכי קאסי תמיד מנסה להעמיד פנים שהיא מישהו אחר והם מבינים שכבר אין להם משהו משותף. הם נפרדים ומאוחר יותר באותו ערב קאסי יוצאת הביתה ומתעלפת בחדרה.

הרוח החיה 2021

כשהיא מתעוררת היא ניגשת לשירותים הנגאובר, מטיילת ומכה את ראשה בשירותים וכתוצאה מכך מותה. היא מתעוררת בחדר ופוגשת את ואל – מטפלת מלאכים שמסבירה שקסי מתה כבר למעלה משנה ולפני שהגיעה ל”מסיבת עולם הבא בגן עדן “יש רשימה של אנשים שהיא צריכה לעזור לה כמלאך שומר. הרשימה כוללת את חברתה הטובה ביותר ליסה, אביה ואמה סופיה. עם זאת, קאסי צריכה לנסות למצוא את הדרך הטובה ביותר לעזור לכל אחד מהם לפני שיגמר הזמן.

(ביקר 139 פעמים, 4 ביקורים היום)