הפתח 2021 לצפייה ישירה

הפתח 2021 לצפייה ישירה

“הפתח”
שנה – 2021
איכות – BluRay 720p.
דירוג: IMDb לסרט – 4.5.
תרגום מובנה.
ז’אנר – פשע, דרמה, מותחן.
תקציר👇
עובדת סוציאלית המיועדת לטיפול בבת לאם חד הורית נכנסת לחיי המשפחה כאשר האב חוזר מהכלא ומפתה אותם לחיי פשע.

The Gateway הוא סרט מותחן פשע אמריקאי שביים מישל סיבטה ובכיכובם של שי וויגהאם, אוליביה מאן ופרנק גרילו. [1] התסריט, שנכתב על ידי אלכסנדר פליקס ושמו המקורי Where Angels Die, נכלל ברשימה השחורה 2013 [2]. הסרט יצא לאקרנים וב- VOD ב- 3 בספטמבר 2021

שי וויהאם (ההמולה האמריקאית), אוליביה מאן (אקס-מן: אפוקליפסה) ופרנק גרילו (האפור) מככבים במותחן הפשע המחורבן והקצה של מושבך. וויגהאם הוא פארקר, עובד סוציאלי למרבה המזל שמוצא את עצמו מעל ראשו כאשר הוא מנסה להגן על מרשו מבעלה ששוחרר לאחרונה. האם פארקר יכול להציל את המשפחה מהאיום האלים של סוחר הסמים המטורף וצוותו, שנואשים להשיב לעצמן את החבילה היוקרתית שלהם?

הפתח 2021 ישירה

סיכום: מותחן הפשע המחורבן והקצה של מושבך מככב בשיאה וויגהאם בתפקיד פארקר, עובדת סוציאלית עם מזל, שמוצאת את עצמו מעל ראשו כאשר הוא מנסה להגן על מרשו מבעלה ששוחרר לאחרונה. . האם פארקר יכול להציל את המשפחה מהאיום האלים של סוחר הסמים המטורף וצוותו, שנואשים להשיב לעצמן את החבילה היוקרתית שלהם? הִתמוֹטְטוּת

עובדים סוציאליים שאפתניים ירצו לבדוק את The Gateway לפני הגשת יישומי MSW אלה. אם אתה מאמין למותחן של מישל סיבטה, התפקיד כולל בעיקר מציאת גופות והסתבכות עם קטטות אלימות עם עבריינים מסוכנים; מומלץ מאוד להתאגרף וללבוש אקדח. הדמות הראשית נקראת פארקר, ואין להאשים את הצופים אם הם מבלבלים אותו עם הגנב הקשוח המונצח בסדרה ארוכת השנים של מחבר הפשע דונלד א. ווסטלייק.

למרות שהסרט מסמן בחוזקה את כוונותיו הרציניות על ידי הוספתו לציטוט של צ’ארלס דיקנס וסטטיסטיקה לגבי מספר הילדים שנכנסים לאומנה מדי שנה, הוא בעיקר מזכיר את סוג המותחן של סרטי B שהיה מרכיב עיקרי של בתי השחזה מתקופת שנות השבעים. לא שיש בזה שום דבר רע, אבל היומרה הכללית וחוסר ההומור הופכים אותה לסיכון יותר מאשר הנאה אשמה.

הפתח 2021

ובסנט לואיס המחורבן (שהוכפלה באופן משכנע על ידי נורפולק, וירג’יניה לא פחות מחורבנת, שככל הנראה צריכה להשאיר את המידע הזה מחוץ לשיווק התיירותי שלה), הסרטים מתמקדים בפרקר (שיי וויהאם), סוג של קשות, שתייה קשה. אנטי -גיבור שבאמת אכפת לו מההאשמות שלו. הוא דואג במיוחד לאמא היחידה דליה (אוליביה מאן), שבעלה בכלא, ובתה המתבגרת המוקדמת, אשלי (טאגן ברנס). פארקר הוא יותר חבר של המשפחה מאשר בירוקרט בעיר, אפילו התנדב להסיע את אשלי לבית הספר כדי לעזור לדליה לצאת.

הייתם חושבים שאולי יש תקנות האוסרות התנהגות כזאת, אבל פארקר, שמקדיש הרבה מזמנו לשקוע בבר מקומי, ברור שלא מתעסק בדברים כאלה. עם זאת, הוא מצליח להיפטר כשהוא מכה חבר לעבודה מגונה על כך שהעיר הערות זנות על דליה.

(ביקר 233 פעמים, 4 ביקורים היום)