המתקפה 2017 לצפייה ישירה

המתקפה 2017 לצפייה ישירה

“המתקפה”
שנה – 2017
איכות – BDRip.
דירוג: IMDb לסרט – 6.3.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אקשן, מותחן.
תקציר👇
אליס, סוכנת חשאית מצטיינת, מספקת בשוגג לקבוצת טרוריסטים מידע בטחוני מסווג, ומסכנת בדרך את לונדון במתקפה ביולוגית. היא יוצאת למלחמה כנגד השעון כדי לתקן את טעותה ולמנוע אסון רב פגעים.

 

Unlocked הוא סרט מתח פעולה בריטי-אמריקאי משנת 2017 בבימויו של מייקל אפטד, שנכתב על ידי פיטר אובראיין, ובכיכובם של נומי רפייס, אורלנדו בלום, מייקל דאגלס, ג’ון מלקוביץ ‘וטוני קולט. זה היה סרט הגמר של אפטד לפני מותו בשנת 2021. הוא שוחרר בבריטניה ב -5 במאי 2017 על ידי ליונסגייט.

המתקפה 2017 לצפייה ישירה

לאחר שפעולה בפריס נכשלה על משמרתה, קצינת החקירות של סוכנות הביון המרכזית אליס ראסין עובדת במסתערבים במרכז קהילתי בלונדון. האזור ידוע בקיצוניות אסלאמית, והיא מעבירה את שירותי הביטחון, כולל אמילי נואלס, מפקדת המודיעין של MI5. ראש התחנה והמנטור לשעבר של ראסין, אריק לאש, אומר לה שהיא לא צריכה לחוש אשמה על מותה של פריז והיא צריכה לחזור לשטח. ל- CIA ול- MI5 נודע כי האימאם הקיצוני יזיד ח’ייל מתכנן מתקפה ביולוגית על מטרה אמריקאית על אדמת בריטניה בשיתוף עם המומר האסלאמי יליד אמריקה דייוויד מרסר. פרנק סאטר, קצין מתחנת לונדון של ה- CIA, אומר לה שיש לה פקודות ממפקד חטיבת אירופה, בוב האנטר, לעזור להם לחקור ולשבור את השליח השבוי של חייל, לטף.

במלון, ראסין חוקר את לטף ומשדל את המסר שהוא אמור להעביר לנציגו של מרסר. לפני שהיא מגלה את פרטי ההודעה לסאטר, היא מקבלת שיחה מהמטפל שלה, אד רומלי, שמעניק לה במבלבל את אותו שליחות כמו סוטר. כשהבין שהוא שולל, רסין מנסה להוציא את לטף ממעצרם, אך הוא מת במהלך קרב יריות. היא נסוגה לדירתו של לאש, אך פעילים תוקפים, ורסין עדה למותו של לאש. היא בורחת לבית בטוח בבעלותו של לאש ותופסת את הפורץ ג’ק אלקוט, שנמצא בתהליך שוד הדירה. כשהיא מרסנת אותו בחדר השינה, היא יוצרת קשר עם האנטר ורומלי,

המתקפה 2017

שלמרות שטענה כי הם מאמינים לה, לפי פרוטוקול, שולחים קצינים של SCO19 לתפוס אותה. לאחר שנלחמה בשניים מהקצינים ונמחקה, היא ניצלת על ידי אלקוט והשניים נמלטים. כאשר אלקוט מגלה שהוא נחת ימי מלכותי לשעבר ששירת במלחמת עירק, ראסין מאפשר לו בחוסר רצון להתלוות אליה. Racine מבקש את עזרתו של אמג’אד, חבר ולקוח מהמרכז הקהילתי.

היא ואלקוט מתעמתים עם חאלאל במסעדה מרוקאית, שם הוא מתוודה שהוא כבר לא מאמין בקיצוניות הקיצונית שהוא מקדם. אף על פי שהוא נתן לשליח הזמנת כיבוי, חלייל צופה שמרסר עדיין ימשיך בהתקפה. בעודו עוקב אחר מקורבו של לטף, מגלה רסין שאלקוט עובד עם סאטר, והשניים נלחמים; ראסין בורח לאחר שאלקוט נהרג על ידי צד שלישי פגוע. ראסין ניגש אל נואלס, שמסכים לעזור לאמג’אד להתייצב כשליח להיפגש עם נציגו של מרסר.

נואלס מגלה בפני ראסין כי מודיעין מטעם ה- DGSI הצרפתי מציע כי מפלגות בכירות ב- CIA אפשרו להתקפה בפריס, כיוון שאחד הקורבנות שנהרגו בהפצצות היה מפוח שריקה של ה- CIA. צוותו של רומלי עקב אחר הכדורים ששימשו להרגם של אנשיהם שתפסו את לטף לרובה צלפים AT308C, שנחשף כי נבדק מבית הנשקייה של משטרת מטרופולין על ידי פעיל המושחת מ- MI5, ג’ון ווילסון. וילסון, חלק מהצוות המספק כיסוי להפעלת נואלס, מגרף את חבריו לפעילים, פוצע את נואלס אך לא מצליח להרוג את ראסין. אמג’אד נהרג מהצלבה.

(ביקר 25 פעמים, 2 ביקורים היום)