הכוכב הבא 2021 פרק 9 לצפייה ישירה

הכוכב הבא 2021 פרק 9 לצפייה ישירה

בפרומו “הכוכב הבא” של קשת מופיעה במפתיע זוכת התוכנית נטע ברזילי, למרות שתשמש כשופטת “אקס פקטור” המתחרה ברשת. מבדיקה של וואלה תרבות מתברר איך קרה שרשת אישרה לנטע להופיע בפרומו של המתחרה

הכוכב הבא עונה 8 פרק 9 לצפייה ישירה

■ הכוכב הבא לא לאירוויזיון 2021

התוכנית “הכוכב הבא לארוויזיון ” לא תבחר את נציג ישראל לארוויזיון בשנה הבאה (2021). תוכנית שעדיין לא ידוע הפורמט שלה שלוסי איוב תנחה אותה ב-“כאן 11” תבחר את הנציג.

הארוויזיון בישראל היה מאז ומתמיד שייך לערוץ הראשון (כיום התאגיד כאן 11) כל קדמי התחרות והתחרות עצמה (חצאי הגמר והגמר) שודרו בערוץ.

בשנת 2013 פותח פורמט חדש בערוץ 12 אז עוד “קשת” בערוץ 2 בשם “הכוכב הבא” התוכנית בעונתה הראשונה לא הצליחה “להמריא” כמתוכנן ובהפקה החליטו לפנות ל- “ערוץ 11” במטרה לבחור את הנציג בתוכניתם.

השניים חתמו על חוזה לפיו התוכנית “הכוכב הבא” ששונה לשם “הכוכב הבא לארוויזיון” תבחר את הנציג בתוכנית ואילו הערוץ יקדם את תוכניותיו בפרט וערוצו בכלל ב”קשת”.

הכל הלך טוב ויפה החל מ- 2015 ועד 2020. במהלכם כל זוכי התוכנית זכו לייצג את ישראל בתחרות ה”ארוויזיון”, להעפיל לשלב הגמר עם זכייה אחת היסטורית, והבאת התחרות לישראל.

נכון לעכשיו התוכנית “הכוכב הבא לאירוויזיון” תמשיך גם בשנה הבאה, אך הזוכה לא ייצג את ישראל באירווזיון, וטרם ידוע במה יזכה הזוכה.

(ביקר 1,456 פעמים, 1 ביקורים היום)