האלמנה השחורה 2021 לצפייה ישירה

האלמנה השחורה 2021 לצפייה ישירה

האלמנה השחורה הוא סרט גיבורי על אמריקאי שהופק על ידי אולפני מארוול והופץ על ידי אולפני וולט דיסני, והוא הסרט העשרים וארבע של היקום הקולנועי של מארוול. הסרט ביים Kate Shortland על פי תסריט מאת ג’ק שייפר ובנסון ומבוסס על דמויות מארוול קומיקס. בכיכובה של סקרלט ג’והנסון בתפקיד נטשה רומנוף / האלמנה השחורה, לצד פלורנס פיו, דייוויד הארבור, או. ת .. פגבנל, רייצ’ל וייס וריינשטון.

התפתחות סרט הסולו בכיכובה של האלמנה השחורה החלה באפריל 2004 עם “סרטי ליונסגייט” (אן), כאשר דייוויד הייטר היה אמור לכתוב ולביים את הסרט. עם זאת, הפרויקט לא התקדם וזכויות העיבוד של הדמות חזרו לאולפני מארוול ביוני 2006. מאז, לוהק ג’ונסון בכמה סרטים מהיקום הקולנועי של מארוול כאלמנה השחורה, החל בסרט “איש הברזל 2″ . ” במקביל, גם אולפני מארוול וגם ג’ונסון הביעו עניין בפיתוח סרט סולו פוטנציאלי במהלך השנים שלאחר מכן, לפני שהפיתוח החל להתגבש עם העסקת שייפר וקצרלנד לעבודה על הסרט בשנת 2018. בנסון היה נשכר לכתוב לצד שייפר ולהמשיך בליהוק. נערך בתחילת 2019. הצילומים החלו במאי, בבודפשט, נורבגיה ובאולפני Pinewood באנגליה. הייצור נמשך עד ספטמבר.

במקור אמור היה הסרט לצאת לאקרנים ב -1 במאי 2020, אך בעקבות פרוץ מגיפת העטרה בארצות הברית, תאריך יציאתו לדחייה ל 9 ביולי 2021. בישראל, הסרט יצא לאקרנים ב- 8 ביולי 2021.

בעקבות אירועי “מלחמת האזרחים”,  נטשה רומנוף מוצאת את עצמה לבדה בזמן שהיא נאלצת להתמודד עם עלילה מסוכנת הקשורה לעברה. כאשר היא נרדפת על ידי כוח שאינו נוקט באמצעים להפילה, רומנוף נאלץ להתמודד עם ההיסטוריה שלה כמרגלת סובייטית ועם היחסים שהשאירה אחריה הרבה לפני שהפכה לנקמה.

(ביקר 3,303 פעמים, 43 ביקורים היום)