האח הגדול עונה 12 פרק 16 לצפייה ישירה ולהורדה

האח הגדול עונה 12 פרק 16 לצפייה ישירה ולהורדה


נא להתנהג בהתאם: משתתפים חדשים יגיעו לבית האח הגדול
בעוד זמן קצר צפויה לעלות ברשת עונה נוספת של תוכנית הריאליטי. חבר כנסת לשעבר, מלכת יופי בדימוס וגם משתתפת שכבר הייתה בבית המפורסם. ומי סירב להיכנס, למרות “הצעה כספית קיצונית”

האח הגדול עונה 12 פרק 16 לצפייה ישירה ולהורדה

העונה ה-14 של תוכנית המציאות מבית רשת צפויה לחזור למסך הקטן בעוד שבוע וחצי. בינתיים נודע כי ליהיא גרינר, אשר השתתפה בעבר בעונה השלישית של האח הגדול, צפויה לחזור לבית המפורסם בנווה אילן. בעונה הנוכחית צפויים להשתתף ידוענים נוספים, ביניהם מלכת היופי לשעבר טיטי אינאו, חבר הכנסת לשעבר אורן חזן, ג’קין אייזנברג ואחרים.

 

מי שדווקא קיבל הצעה להשתתף בריאליטי אך סירב הוא לא אחר מאשר העיתונאי ופעיל השמאל אלדד יניב, אשר בעבר התמודד לכנסת במסגרת מפלגת “ארץ חדשה”. היום (ד’) חשף יניב בפוסט שהעלה לחשבון הפייסבוק שלו כי קיבל הצעה מהפקת התוכנית. “מפה לשם, רוצים שאבוא לאח הגדול VIP. אני מבין שמדובר בהצעה כספית קיצונית, מפה עד לירח, שהייתה כנראה מיישרת לי את הגב ככה טוב”, הוא כתב ומיהר להסתייג, “כמובן שאין על מה לדבר”.

הדיירים החדשים בבית לא יודעים שהראש שעומד מאחורי המשימות שיבצעו לתקציב השבועי, הוא לא אחר מהשחקן תום אבני שנבחר לשמש מנהל קריאייטיב של המשימות של הבית. אבני הוא לא הליהוק היחיד של ההפקה, גם השחקן וכוכב “הפיג’מות” אילן רוזנפלד יצטרף לצוות ההפקה של “האח הגדול”.

מהפקת התכנית נמסר בתגובה: “דיירי עונת הקיץ של ״האח הגדול״ ייחשפו בפרק השקת התכנית שתעלה ביום שבת ה-10 ביולי ברשת 13״.

(ביקר 262 פעמים, 1 ביקורים היום)