האויב המושלם 2020 לצפייה ישירה

האויב המושלם 2020 לצפייה ישירה

“האויב המושלם”
שנה – 2020
איכות – HDRip.
דירוג: IMDb לסרט – 5.4.
תרגום מובנה.
ז’אנר – אקשן, פשע, הרפתקאה.
תקציר👇
אל אדריכל מצליח פונה נערה פטפטנית בדרכו לשדה התעופה בפריס . למרות שהפגישה נראית מקרית, בקרוב תחול תפנית שתהפוך את המפגש למשהו הרבה יותר מרושע וקרימינלי.

משחק כוח בין אדריכל לאישה שמתעקשת לספר לו את סיפורה שובה לב בהופעת הבכורה של קייק מיילו בשפה האנגלית

“השלמות מושגת, לא כשאין עוד מה להוסיף, אלא כשאין מה לקחת.” זהו הזינגר של סן-אקופרי איתו סוגר אדריכל הכוכב ג’רמיאס (תומאש קוט מהמלחמה הקרה) הרצאה בפריס, לאחר שתיאר את המרתו לתכנון מבנים עם מטרה חברתית. אבל היסודות הפסיכולוגיים הלא טובים, והעלות, של הפרפקציוניזם הם הנושא של מותחן האירו הערמומי והערמומי הזה.

האויב המושלם 2020 לצפייה ישירה

תופס מונית כדי לתפוס טיסה חזרה לפולין, וג’רמיאס מאפשר לתאר את הטקסטור הטקסלי (אתנה סטרטס) העונה לשם. היא כל כך מתכוונת לשוחח עד שהיא משאירה את המזוודות שלה ברחוב, ושניהם בסופו של דבר מפספסים את הטיסות שלהם. ג’רמיאס מסתפק בהמתנה של שעתיים ברחבת שדה התעופה שארל דה גול, שבמציאות זו הוא תכנן, אך בהכרח נתקל בטקסל שוב. הוא מנסה לתת לה את הכתף הקרה, אך לאחר שהיא מודה מדאיגה ומתעקשת שהיא תספר לו את סיפורה, הוא מסכים להיות הקהל השבוי שלה.

גם הסטייטס וגם הבמאי הקטלוני קייק מיילו – להוטים לעוף את הפאבוליזם הלא מתפקד הזה – משחקים קצת יותר בשלבי הפתיחה. אבל הסרט מתמקם במהרה במשחק כוח סוחף, כשג’רמיאס מנסה להבין מה ילדת החלומות המאניקית הזו מהגיהנום רוצה ממנו. היא מספרת כיצד פעם איחלה בהצלחה בן זוג לכיתה בהולנד, והיא מודה שהיא מוחזקת ברוח הרסנית: “האויב המושלם”. יצירת כרכוב מושלם עם העיסוקים של ירמיאס, זה לא הרמז היחיד שעברם קשור ישירות.

סטרייטס, הדומה פיזית לקארי מוליגן בצעירה מבטיחה, הופך את טקסל לאנטגוניסט כמעט חביב: גס, אובססיבי ורדוף רוחות. מיילו, שעושה את הופעת הבכורה שלו בשפה האנגלית, מקיים ללא מאמץ את המתח ומתיז בכמה נגיעות ויזואליות סוערות, כמו המודל הארכיטקטוני של שדה התעופה בו מופיעות מיניאטורות של ירמיאס וטקסל, ומתיזות דם מבשר רעות. שלמות המותחנים לא רחוקה מדי.

האויב המושלם 2020

יש לנו טובה קטנה לשאול. מיליונים פונים ל”גרדיאן “לבשורות חדשות, איכותיות ועצמאיות, וקוראים ב -180 מדינות ברחבי העולם תומכים בנו כעת כלכלית.

אנו מאמינים שלכולם מגיע גישה למידע שמבוסס במדע ובאמת, וניתוח המושרש בסמכות ויושרה. זו הסיבה שבחרנו בחירה אחרת: לשמור על הדיווח שלנו פתוח לכל הקוראים, ללא קשר למקום מגוריהם או למה שהם יכולים להרשות לעצמם לשלם. המשמעות היא שיותר אנשים יכולים להיות מושכלים יותר, מאוחדים ומעוררי השראה לנקוט בפעולה משמעותית.

בתקופות מסוכנות אלה, ארגון חדשות עולמי מחפש אמת כמו הגרדיאן הוא חיוני. אין לנו בעלי מניות או בעל מיליארדר, כלומר העיתונות שלנו נקייה מהשפעה מסחרית ופוליטית – זה גורם לנו להיות שונה. כשמעולם לא היה חשוב יותר, עצמאותנו מאפשרת לנו לחקור, לחשוש, לאתגר ולחשוף את בעלי הכוח. תמכו ב- Guardian החל מ -1 $ בלבד – זה לוקח רק דקה. אם אתה יכול, שקול לתמוך בנו בסכום רגיל בכל חודש. תודה.

(ביקר 62 פעמים, 1 ביקורים היום)