דוכן הנשיקות 2 2020 לצפייה ישירה

דוכן הנשיקות 2 2020 לצפייה ישירה

“פרזיטים” – 2020
Parasite

איכות: 1080p BluRay.

 

דוכן הנשיקות 2 לצפייה ישירה, דוכן הנשיקות 2 להורדה, דוכן הנשיקות 2 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה, דוכן הנשיקות 2 כתוביות בעברית להורדה, דוכן הנשיקות 2 סרט נטפליקס 2020 לצפייה ישירה או להורדה עם תרגום מובנה בעברית / כתוביות בעברית, The Kissing Booth 2 לצפייה ישירה, The Kissing Booth 2 להורדה, The Kissing Booth 2 תרגום בעברית מובנה לצפייה ישירה או להורדה,

The Kissing Booth 2 כתוביות בעברית להורדה, The Kissing Booth 2 סרט נטפליקס 2020 לצפייה ישירה או להורדה עם כתוביות בעברית / תרגום מובנה בעברית – הסרט המלא באיכות FULL HD / איכות FHD / איכות 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר הסרט: דוכן הנשיקות 2 (באנגלית: The Kissing Booth 2) הוא סרט קומדיה רומנטי לנעורים אמריקאי שבוים על ידי הבמאי וינס מרצ’לו עם תסריט שנכתב על ידו ועל ידי ג’יי ארנולד. הסרט המהווה המשך ישיר לסרט “דוכן הנשיקות”.

הסרט מבוסס על רומן ההמשך “The Kissing Booth 2: Going the Distance” מאת בת’ ריקלס, ומככבים בו ג’ואי קינג, ג’ואל קורטני וג’ייקוב אלורדי. הסרט עלה לשידור בנטפליקס ב-24 ביולי 2020. תקציר העלילה: כשאל אוונס מתחילה את שנת לימודיה בכיתה י”ב, היא מנסה לנהל מספר משימות במקביל, ביניהם ניהול מערכת יחסים בשלט רחוק עם בן-זוגה, נואה פלין, ותכנון עתידה עם חברה הטוב ביותר, אבל כשהיא מתיידדת עם נער חדש בכיתתה, הכל עלול להשתנות.

 

(ביקר 856 פעמים, 3 ביקורים היום)