גודזילה נגד קונג 2021 לצפייה ישירה

גודזילה נגד קונג 2021 לצפייה ישירה

תקציר

בשל מאבקים גדולים של מפלצות על פני כדור הארץ, האנושות הולכת ומתקרבת לקיצה. בסרט הגורילה העצום קינג קונג נלחם נגד הזוחל הפרהיסטורי גודזילה. במהלך קרב זה מזימה אנושית מסוכנת מגלה רמזים לשושלת הטיטאנים ומאיימת לפגוע בכל היצורים, טובים ורעים – כאחד. שחקנים: אלכסנדר סקארסגרד, מילי בובי בראון, רבקה הול, אייזה גונזלס, בריאן טיירי הנרי, שון אוגורי, ג’וליאן דניסון, לאנס רדיק, דמיאן ביצ’יר, קיילי הוטל. בימוי: אדם וינגרד.

נראה כי התוכנית של אולפני האחים וורנר להשיק את כל סרטי השנה שלהם בפלטפורמת הסטרימינג HBO Max הלהיבה אותם יתר על המידה, שכן החברה הכריזה על הקדמת מועד עליית הסרט החדש “גודזילה נגד קונג” (Godzillia vs. Kong) בחודשיים. הסרט, המתהדר גם בטריילר חדש, ישוחרר כעת ב-26 במרץ במקום התאריך המקורי של ה-21 במאי.

סרט המפלצות יביא למסך את הקרב הגדול בין שני הענקים – גודזילה וקינג קונג. בזמן שהשניים יילחמו על זכות השליטה בעולם, בני האדם יינסו לצאת עם ידם על העליונה ולהביס את שניהם, ובכך להחזיר את כדור הארץ להיות ריק ממפלצות המאיימות להשמידו. אך לשתי האגדות הקולנועיות יש גם בני אדם לצידן, שינסו לסיים את הסכסוך מבלי להביא למותן.

את התפקיד הראשי בסרט ייגלם אלכסנדר סקארסגארד (“דם אמיתי”, “שקרים קטנים גדולים”) בתור דמות חדשה של גיאולוג בשם ניית’ן לינד. אליו יצטרפו גם שחקנים מהסרטים הקודמים בסדרה, החוזרים לגלם את דמויותיהם המוכרות – ביניהם כוכב הסרט “גודזילה: מלך המפלצות”, קייל צ’נדלר בתור מארק ראסל ומילי בובי בראון (“דברים מוזרים”, “אנולה הולמס”) בתור בתו, מדיסון.

את הסרט כתב תסריטאי “קונג: אי הגולגולת” מקס בורנשטיין יחד עם אריק פירסון, תסריטאי הסרט “האלמנה השחורה” של מארווול שעדיין לא קיבל תאריך יציאה רשמי. על כסא הבמאי יושב אדם ווינגרד, אשר קידם את הסרט עם הבטחה גדולה: על פי ווינגרד, בניגוד לסרטים דומים ובעיקר לסרט “קינג קונג נגד גודזילה” המקורי מ-1962, ב”גודזילה נגד קונג” החדש יהיה מנצח אחד רשמי. סביר להניח כי שתי הדמויות ישרדו, אך ווינגרד אמר על הסרט המקורי כי “הוא היה מהנה, אבל ישנה תחושת אכזבה שהסרט לא נקט עמדה ברורה בנוגע למנצח”. כדי שהקהל לא יאלץ להמשיך בויכוח ארוך השנים לגבי מי הדמות החזקה יותר, ווינגרד רוצה שתהיה הפעם תשובה ברורה.

“גודזילה נגד קונג” יעלה לאקרנים הפתוחים בעולם ולצפייה ישירה ב-HBO Max ב-26 במרץ, אך טרם נקבע תאריך הפצתו בישראל, בו הפלטפורמה אינה זמינה עדיין.

(ביקר 1,833 פעמים, 1 ביקורים היום)