איטליה הקטנה 2018 לצפייה ישירה

איטליה הקטנה 2018 לצפייה ישירה

“איטליה הקטנה”
שנה – 2018
איכות – WEB-DL 1080p.
דירוג: IMDb לסרט – 5.7
תרגום מובנה.
ז’אנר – קומדיה, רומנטיקה.
תקציר👇
ניקי (אמה רוברטס) חייבת לחזור לעיר הולדתה, כדי להסדיר עניין בירוקרטי, העומד בינה לבין קריירה מצליחה. אופי הביקור משתנה, כשהיא פוגשת צעיר עימו גדלה (היידן כריסטנסן), והמפגש המחודש מצית את אש האהבה. הבעיה היחידה היא, שההורים של שניהם, שבעבר היו חברים ושותפים בפיצרייה שכונתית, נמצאים בשיאה של יריבות עסקית ואישית. השניים מנסים להתכחש לאהבתם וגם להסתיר אותה, וזאת לא מערכת היחסים הסודית היחידה, שגועשת מתחת לפני השטח.

איטליה הקטנה (באנגלית: Little Italy) היא שכונה באזור מנהטן תחתית בחלק הדרומי של רובע מנהטן בעיר ניו יורק שבמדינת ניו יורק שבארצות הברית.

האזור נקרא בשם זה בשל האוכלוסייה הגדולה של מהגרים מאיטליה שהתגוררה בעבר בשכונה זו. במהלך השנים עזבו התושבים ממוצא איטלקי את מרבית השכונה ועברו להתגורר באזורים אחרים של מנהטן (שכונה בשם “איטליה הקטנה” קיימת גם ברובע הברונקס), ובשכונה התיישבו מהגרים מסין ומזרח אסיה בשל מחסור במגורים בשכונת צ’יינה טאון הסמוכה, אולם בשכונה עדיין נותרו מאפיינים רבים של אוכלוסייה זו – בעיקר מסעדות איטלקיות ומכולות המוכרות מוצרים מיובאים מאיטליה.

השכונה משתרעת צפונית לרחוב בייארד (Bayard Street), דרומית לרחוב בליקר (Bleecker Street), מזרחית לרחוב לאפייט (Lafayette Street) ומערבית לאזור הבוורי.

מדי שנה נערך בשכונה פסטיבל סן ג’נארו הנמשך 11 ימים בחודש ספטמבר, ונחוג בעיקר ברחוב מאלברי, בין הרחובות האוסטון וקאנאל.

במשפחת סימפסון קיים רובע בשם זה בעיירה ספרינגפילד בו מתרכזת המאפיה המקומית ויש בו גם תעלה ונצייאלית עם גונדולה.

ניקי חייבת לחזור לעיר הולדתה, כדי להסדיר עניין ביורוקרטי, העומד בינה לבין קריירה מצליחה. אופי הביקור משתנה, כשהיא פוגשת צעיר עימו גדלה והמפגש המחודש מצית את אש האהבה. הבעיה היחידה היא שההורים של שניהם, שבעבר היו חברים ושותפים בפיצרייה שכונתית, נמצאים בשיאה של יריבות עסקית ואישית. השניים מנסים להתכחש לאהבתם וגם להסתיר אותה, וזאת לא מערכת היחסים הסודית היחידה שגועשת מתחת לפני השטח

(ביקר 85 פעמים, 3 ביקורים היום)